Këngëtarja Enca Haxhia dhe gjoksi i saj gjigant nuk ka ditë që nuk janë në krye titujt e mediave rozë.
 
Sukseset, skandalet, e fotografitë e nxehta që po servon janë vetëm disa arsye për të folur për të, shkruan lajmi.net

Këngëtarja njihet për linjat e saj trupore por shpesh kritikohet për përdorimin e fotoshopit ani pse me ose pa përdorimin e tij ka mbledhur rreth vetes shumë fansa.

Në vazhdim ju sjellim 10 top fotot e saj një prej të cilave shihet me Noizyn. Për tu habitur është fakti se përkundër asaj se i kanë prishur raportet fotot e mëhershme bashkë nuk kanë luajtur vendi.