Një fotografi e cila po qarkullon ngado në media, ka tronditur fansat e aktores Angelina Jolie.

Gjëndja shëndetesore e Angelina Jolie duket se është përkeqësuar. Së fundmi është gazeta amerikane “National Enquirer”, e cila ka publikuar nje foto shokuese te aktores.
Sipas gazetes, aktorja nuk është në gjendje të mirë shëndetësore dhe tani peshon vetëm 35 kilogram. Ndarja e saj me Brad Pitt e ka rënduar edhe më tej atë, ndërsa fëmijët ishin një tjetër çështje. /albeu.com/