Vdes drejtori i “Birra Peja”, Ernest Jusufi

Drejtori i “Birra Peja”, Ernest Jusufi ka vdekur sot.

Lajmi është bërë i ditur nga gazetari Adriatik Kelmendi, përmes një postimi në Facebook.

“Ernest Jusufi, një afarist shembull dhe një shok i mirë. Ngushëllime familjes dhe miqve të shumtë!”, ka shkruar Kelmendi.