Ledion Liço dhe Sara janë nisur drejt shkretëtirës për disa ditë pushim. 

Në foton e publikuar ku Ledioni shkruan “Aladdin dhe Jasmine” nuk munguan komentet e dy kolegeve të tij.

“Po tu digjka llampa sonte …ju puth!”-shkruan Xhemi. Ndërkohë nuk mund të mungonte edeh një koment nga Alketa Vejsiu. Të dy moderatorët edhe pse janë ‘rivalë’ nuk i kanë munguar asnjëherë urimet dashamirëse ndaj njëri tjetrit.

“Një shëtitje në tapetin tuaj”-shkruan Alketa.