Këngëtarja Zaimina Vasjari së fundmi po kalon momente shumë të këndshme në pushime në Itali bashkë me motrën e saj dhe miken e tyre Rrezarta Shkurtën.
 Nga atje ato po sjellin foto nga më të ndryshmet madje nga më provokativet ku edhe shihen se po kalojnë shumë mire dhe janë shumë të lumtura.

Por videoja e fundit që Zaimina e ka postur tregon se sa e lumtur është këngëtarja e cila është gati për të fluturuar.

Në videon e postuar duhet mos harruar ta përmendin se linjat e saj duken perfekte teksa lëviz./Lajmi.net/