Milaim Zeka nëpërmjet një shkrimi në Facebook, e ka shpallur thënie të shekullit, atë të bashkëshortit të ministres Albulena Haxhiu, Alban Krasniqit se ‘kush del natën është kurvë dhe kurvar’.Postimi i plotëThenja e shekullit: “Kush del naten eshte kurve dhe kurvate”
Xhelal Sfeqla, ministri xhenital, qe koka ju ka blloku nga sperma e syfyrit, tha, edhe ja “qelloi”, kush del naten “eshte kurve dhe kurvan”! Kete thenje nuk kish mujte me thane as Shefqet Krasniqi, as Erdogani, ad Bin Ladeni.
Nje “intelektual” te tille nuk e takon as ne Tara Bora…