Ndahet nga jeta aktorja e humorit DRITA DURAKU e njohur si “Nusja e Gostivarit”. Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale gazetarja Radije Hoxha.

Drita Duraku
21 shkurt 1959 – 07 korrik 2024
Ngushëllime familjes dhe gjithë miqëve të saj
Pusho në paqe artiste!
Një jetë qeshëm me humorin tënd!
Sot po qajmë!
Zoti të mëshiroftë në atë botë!