Marina zbulon se ku qëndron fuqia e saj

Moderatorja Marina Vjollca që nga përfundimi i “C’est La Vie” nuk është parë të jetë angazhuar në ndonjë tjetër projekt.
Këto ditë, Marina me bashkëshortin Getin dhe motrën e saj, Luanën, shkruan lajmi.net.Nga atje, që të tre po sjellin vazhdimisht imazhe të reja në të cilat tregojnë se po shijojnë pushimet dimërore.

Së fundi, Marina ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet elegante e veshur në një këmishë pink.“Askush nuk është ti dhe kjo është fuqia jote!”, ka shkruar ajo.

SHPËRNDAJE