1 milion paund për një intervistë, Meghan Markle rrit çmimin e intervistave

Meghan Markle po planifikon që të zbulojë të sekretet e familjes Mbretërore në një intervistë për Oprah Ëinfrey, por Dukesha po kërkon 1 milionë pound që të ndajë këto informacione me botën.

Burime të “Mirror” kanë zbuluar se Meghan Marklet i është ofruar një shumë e madhe parashë për të treguar se çfarë po ndodhte në oborrin mbretëror para se ajo të largohej, transmeton portal arbresh.info

Sipas analistëve, një intervistë me Megan Markle do të ishte një imitim me një intervistë të famshme gazetare me Princeshën Diana në 1995 në të cilën ajo foli për një martesë të dështuar.

Burimet thonë se Oprah Ëinfrey është zgjedhja e parë për një intervistë madhore dhe se Dukeshës i është ofruar të flasë me drejtues më të shquar, por negociatat janë ende në vazhdim për shumën e parave.

Besohet se intervista do të bëhet pas pandemisë së koronavirusit.

Sipas “Mirror”, Meghan është duke planifikuar që të kthejë besimin e njerëzvë në Britani të Madhe, pas sulmeve që i është bërë nga mediat.