Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Shkup në Cementar, ku një veturë e tipit BMW është përplasur në një shtyllë elektrike.

Sipas informacionëve, shoferi i veturës është lënduar dhe është dërguar në spital.

Policia dhe prokuroria kanë dal në vendngjarje.