Bleona Qereti nga krevati, tregon shumë nga vetja (Foto)

Ajo nuk i njeh komplekset dhe nuk mban asgjë sekret për publikun.

Bleona Qereti ka një mesazh nga krevati i saj për të gjithë. Këngëtarja ka thënë se ndihet më mirë se asnjëherë më parë.

 Në një foto provokuese ajo shkruan: “Nuk jam në kërkim të gjysmës tjetër, sepse unë nuk jam gjysmë…”. Mesa duket Bleona nuk ka në plan të ketë një lidhje, ajo ndjehet më së miri pa një partner në krah. / Gazeta Express./