Ajo në cdo paraqitje të saj arrinë të duket mahnitëse. Bëhet fjalë për bukuroshen e njohur shqiptare, Adrola Dushi.

Në profilin e saj në Facebook, ajo ka shpërndarë një foto nën efektin “Black and white”, ku dhe duket për mrekulli.

Dushi, ka disa muaj që është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të vazhduar karrierën e saj si modele.

Kujtojmë poashtu se ajo është e martuar dhe është nënë e një djali.

adrola-dushi