Duket sikur vitet nuk ecin për këngëtaren e njohur Eli Fara, e cila konsiderohet si një nga ikonat e bukurisë shqiptare.

Eli Fara është komentuar shumë kohën e fundit për bukurinë e saj si dhe për bukurinë e vajzës së saj Marina, ato kanë ngjashmëri të madhe, mirëpo Eli ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku i shihen të pasmet bombastike.

vajza