Shtëpia madhështore e harruar e Pablo Escobar (FOTO)

Në fund të viteve 1980-ta, mbreti i drogës, Pablo Escobar, në kulmin e karrierës së tij kriminale, kishte pothuajse 60 milionë dollarë të hyra...

Një orë pas lindjes, foshnja mori një pozë të pazakontë (Foto

Kjo foshnje tërhoqi vëmendjen e miliona njerëzve në rrjete sociale, për shkak të fotografisë të saj. Ai u fotografua në një pozë shumë të pazakonshme,...

Studenti shqiptar mahnit mediat e huaja me foto nga Shqipëria (foto)

Në të shumtën e rasteve e shohim Shqipërinë në portalet e huaja për ngjarje të rënda, aksidente, lajme droge apo duke u komentuar për...

Gruaja më thonjtë më të gjatë në botë, të gjithë po e pyesin se...

Një grua nga Teksasi ka thonjtë më të gjatë në botë, të cilët janë hiq më pak se 5.5 metra. Ayanna Williams jeton në Houston...

10 misteret që Enver Hoxha mori në varr!

1-Mosha e rinisë së Enver Hoxhës edhe sot ka pikëpyetje të mëdha. Ish-diktatori komunist, në kujtimet e tij e kalon periudhën e rinisë si...

Jeni pa asnjë cent në xhep? Ja si të bëheni me para shpejt e...

Një nga arsyet kryesore që çon në grindje familjare apo në ndarje të çifteve është gjendja e keqe ekonomike.Megjithëse ju mund të keni mjaftueshëm...

Kuzhinieri amator tregon desertin e shëmtuar, që ngjanë më shumë me një gjellë (Foto)

Është postuar në rrjetin social Reddit, fotografia e një ushqimi të çuditshëm, të cilin e ka përgatitur një kuzhinier amator. Imazhi është shpërndarë më se...

A e di se kush e di të fshehtën?

Përmes një interpretimi dhe argumentimi të fesë Islame, të fshehtën dhe të ardhmen e di vetëm Zoti. Më poshtë janë të shkruara disa argumente...

Miliarderi ofron 180 milionë dollarë për këdo që martohet me vajzën e tij

LAJM KURIOZITETE Miliarderi ofron 180 milionë dollarë për këdo që martohet me vajzën e tij ByLajmPress1E postuar më 11-12-2017, 23:41 miliarderi Miliarderi nga Hong Kongu, Cecil Sze-Tsung,...

Fotografja gjen shtëpinë e braktisur në pyll – hap derën dhe merr goditjen e...

Kjo është një histori e Leslie David nga Ontario, Kanada, e cila është një grua në ndjekje për aventura. Përveç kësaj, Leslie është një fotografe...

Postimet e fundit