Një ngjarje e veçant ka ndodhur në Bileqa të Bosnjë e Hercegovinës për nder të fitores së tenistit të njohur  Novak Gjokoviçit  në finalen e turnirit  Rolan Garos . Një të  riu si duket nga pamjet  e kanë lëshuar nervat duke e goditur kokën para televizorit në çastet vendimtare  të fitores së setit vendimtarë. Tifozi i zjartë  me shpejtësi ka dalur jashtë dhe ka shkrepur rafalle  në ajër nga kallashi tij, kurse shoku i tij nga pushka e gjuetisë… Për fat të mirë  askush nuk ka pësuar nga kjo ngjarje e pazakontë.

Çfarë do të thoshte Novak Gjokoviç pas gjithë kësaj…

Shih Videon;

©fol.mk