Legjendari Chuck Norris ka pësuar dy infarkte brenda 45 minutave.

Ai ka pësuar një sulm kardiak në datat 16 dhe 17 korrik, teksa 77 vjeçari div i Ëalker Texas Ranger ishte në Las Vegas në kampionatin botëror të ‘United Fighting arts’. I pari infakt duket se i ka ndodhur teksa bënte dush rreth orës 5;30 të mëngjesit në dhomën e tij në Tonopah Station Hotel, në Nevada.

Ai është transportuar në spital ku një tjetër infarkt e ka goditur. Aktori duket se është tërhequr nga të gjitha aktivitetet e tij dhe vazhdon të jetë nën mbikëqyrjen e mjekëve, por për momentin është mirë.

Kliko per me shume info