Kështu e uron Meda bashkëshorten për ditëlindje (Foto)

Sot bashkëshortja e Medës, ka ditëlindjen. Me këtë rast ky i fundit e ka uruar atë me fjalët më të mira.

“Per ty sot eshte nje ditë e veqant , andaj se bashku me gezimin dhe gjithe rendesin e kesaj dite te veqant per ty dhe gjith ashtu per mua te uroj ditëlindjen e dashura grua ! edhe 100”, ka shkruar ai përbri fotos, transmeton Indeksonline.

Kujtojmë se çifti në fjalë kanë disa vite martesë, dhe janë poashtu prindër të tre fëmijëve./Indeksonline/