Leonora Jakupi bashkë me Gold AG lanson këngën për Pavarësi [video]

“Pushkë e Çifteli” titullohet kënga mc e re e këngëtares së njohur Leonora Jakupi të cilën ajo e ka sjell në bashkëpunim me reperin Gold AG.

Për kompozimin dhe orkestrimin është përkujdesur Don Arbasi, ndërsa Gold AG është tekstshkruesi.