Kënga “Bonbon” nga Era Istrefi po bë xhiro nëpër botë, dhe në çdo vend siç duket po gjen admirues të kësaj kënge. 
Zëri i Erës shumë shpesh krahasohet me atë të këngëtares Sia dhe Rihanna, derisa kjo e fundit në një video duket se po e shijonte këtë këngë gjersa po rregullonte thonjtë, njofton KosovaPress.

Ne kemi siguruar videon bardhë e zi ku shihet Rihanna duke vallëzuar me “Bonbon”. Për më shumë shihni videon më poshtë:

http://https://www.youtube.com/watch?v=LrOO_2x5wpQ