Shkëndija ka vazhduar formën e mirë në Europa League

Skuadra e vetme shqiptare e mbetur në Europa League, Shkëndija, ka vazhduar me formën e mirë duke e mposhtur 2:0 skuadrën e Mlada Boleslav nga Çekia

Golat për Shkëndijën i realizuan Stenho Junior në minutën e 69’të dhe Ferhan Hasani në minutën e 75’të. Kjo është një fitore tejet e rëndësishme për shkëndijën që tani ndeshjen kthyese do ta zhvillojë si mysafire në Çeki.

IMG_20160728_221958

©FOL