Super ilaçi që përmirëson tretjen dhe aromën e trupit tuaj

Ky super ilaç ka dy efekte të mahnitshme. Ai përmirëson tretjen e ushqimit dhe parandalon erën e keqe të djersës, frymëmarrjes apo këmbëve:

Nevojitet:

2 molla, të prera në copa (pa fara)
5 gjethe të freskëta të lakrës jeshile
1 majdanoz
gjysmë limoni i prerë në copa
1 copë xhenxhefil
Përgatitja:

Të gjithë përbërësit pastroni mirë në një enë me ujë të ftohtë dhe vendosini në mikser. Përzieni mirë dhe pini atë çdo mëngjes në stomak të zbrazët ose ndërmjet ngrënieve.