Tuna u martua përsëri, por shikojeni gruan e ish burrit të saj, Rilind Reka (Foto)

Këngëtarja Tuna Sejdi ishte e martuar me djalin e ish Ambasadorit të Maqedonisë në Bashkimin Europian.
 
Ajo dhe Rilind Reka u martuan në vitin 2010 por martesa e tyre nuk zgjati më shumë se 1 vit dhe ata i ndanë rrugët përgjithmonë, shkruan lajmi.net

Tuna vazhdoi edhe me disa të dashur të tjerë, ndërsa, dje u martua me Patris Berishën dhe po e pret fëmiun e tyre të parë.

Mirëpo, jetën e ka vazhduar edhe Rilindi.

Ai është i martuar dhe ka dy fëmijë, një djalë të quajtur Trim dhe një vajzë me emrin Renee.

Rilindi shpesh publikon fotografi në rrjetet sociale bashkë me familjen e tij duke treguar se sa të lumtur janë ata dhe duke treguar se tashmë Tuna është vetëm një e kaluar e tij!/Lajmi.net/

1544591_10151850072481451_1160459_n 11694863_10152945032116451_6211503934567805958_n 15589949_10154130511121451_648554487602852227_n