)

 
 
Kryeministri Edi Rama ka gjetur mënyrën me fantastike për të nisur ditën

Rama ka postuar në Facebooknjë video montazh ku duket se ai këndon këngën e famshme “Despacito”. 

“Mirëmëngjes, dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë video të krijuar nga çunat e supertalentuar të Çmendinës”- shkruan Rama në Facebook.