Haradinaj nuk e shet kurrë Kosovën që e mbrojti me gjakun e familjarëve të tij

Urim SALIHU
Ramush Haradinaj mund te gaboje ne politike sepse eshte e pamundur kjo mos ndodhe te cdokush qe merr persiper te drejtoje nje vend , por nje njeri qe ka pare me syte e tij vdekjen e njerezve te tij ai kurre s’mund t’a shese kombin e tij.Haradinaj dhe Beogradi jane si dy brigjet e nje lumi, perhere te ndare dhe ne distance me njeri-tjetrin.Serbia i vrau familjaret atij dhe ketu mbaron cdo gje, ketu merr fund cdo dileme dhe dyshim qe jeton ne kokat e kundershtareve politike.

SHPËRNDAJE