A është vërtetë ky trupi i Encës? (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia shpesh bëhet temë e medieve për shkak të peshës së madhe që ka dhe për shkak të përdorimit të fotoshopit.
 
Ajo shpesh është bërë ‘horë’ pasi ia ka huqur shpesh me fotoshop, duke deshur që ta heq peshën e tepërt që ka.

Këngëtarja ka hedhur një foto në Instastory ku shihet se duket tejet e dobët në peshë madje shumë seksi.

Por, a ka ndërhyrje me fotoshop edhe kësaj radhe? Nëse i krahasojmë me fotot e saj reale… përgjigja dihet shumë lehtë!enca-1_1484579334-7257706enca2

SHPËRNDAJE