Bebe Rexha prezanton sonte ‘MTV Europe Music Awards’

Bebe Rexha do të prezantojë sonte  “MTV Europe Music Awards” që mbahet në orën 21.00 në Rotterdam të Holandës.

Rexha po ashtu është edhe e nominuar në kategoritë “Best New” dhe “Best Push”. Ajo poashtu do të interpretojë “live” disa prej hiteve të saj më të njohura, siç është “In The Name Of Love”.