Ish-Kryeministri, Sali Berisha ka nisur ditën e sotme me një dhuratë të veçantë për Kryeministrin Edi Rama. Në rrjetin social, “Facebook” Berisha ka postuar një foto me një kollare në ngjyrë rozë që ka të stampuar pinokun dhe thotë se kjo është dhuratë e një qytetari dixhital për kryeministrin.

Dhurata vjen në kohë fushate dhe duket sikur mban një mesazh: Mos gënje shumë se do të rritet hunda si pinoku!