Në emisionin “Your Face Sounds Familiar” këngëtarja Bleona Qereti e ka tejkaluar veten dhe etikën televizive.

Ajo e veshur në një fustan shumë të shkurtër, është ulur në tavolinën e panelit të jurisë dhe ka bërë këmbët kryq para Arian Çanit, duke bërë kështu një provokim të paparë.