Këngëtarja e njohur Bleona Qereti është padyshim një nga personazhet më të diskutuar dhe që gjithmonë arrin të ngjallë polemika me veprimet apo paraqitjet që bën.

Por këtë herë ajo ka treguar diçka shumë serioze.

Ajo ka habitur të gjithë me një postim që bëri në profilin e saj në Instagram, ku tregoi se po ‘vuan’ nga një sindromë.

“Vuaj nga #sindroma e një mungese të madhe frike nga ecja përpara …
#nukështëproblemiim” shkruan Bleona në Instagram.

Nëse ajo e ka falën që sindroma është e dikujt tjetër apo e saja kjo duket pak e vështirë për tu kuptuar pasi Bleona tregohet pak kontradiktore.