11 C
Skopje
E mërkurë, 27 Maj, 2020
Ballina Showbiz

Showbiz

Rina Balaj publikon fotografi nga xhirimet e klipit, kaq e bukur po duket

Reperja e njohur nga Istogu, Rina Balaj, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor. Meqenëse në çdo klip befason me dukjen dhe ndryshimin...

Fjolla Morina: Tymi i Obliqit është më i fortë se koronavirusi, mos u tutni

Ka pasur reagim edhe nga Fjolla Morina. Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina ka reaguar lidhur me koronavirusin, shkruan lajmi.net. Ajo u ka bërë thirrje qytetarëve që të...

Phatooni , influenceri i parë shqiptarë që prezentohet në RedBull!

Faton Islami ( Phatooni ) eshte influenceri i pare shqiptare ne rrjete sociale qe se fundmi ka qene pjese e gares Red Bull ‘Can...

Pas një kohe të gjatë Rita Ora kthehet me një këngë të re

Rita Ora vetëm sa ka njoftuar publikun se gjatë këtij muaji do të publikojë këngën e tij të radhës të cilën besohet që e...

Leze Qena në gjendje të rëndë shëndetësore

Aktorja e mirënjohur Leze Qena, deri para pak muajsh ka qenë aktive profesionalisht, si pjesë e disa projekteve të ndryshme. Leze Qena, ikona e teatrit...

Dafina sërish beqare..

Pasi fotove kompromentuese nga xhirimet e klipit “Merri krejt,” Dafina bëri si bëri dhe e postoi vetë në Instagram një prej tyre. Si përfundim,...

J.Lo po martohet për herë të katërt, s’do ta besoni shifrën e çmendur që do shpenzojë për dasmën

J.Lo po martohet për herë të katërt, s’do ta besoni shifrën e çmendur që do shpenzojë për dasmën J.Lo po martohet për herë të katërt,...

Dafina publikon foto me të dashurin e saj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, dhe DJ Geek ka tash e sa kohë që kanë rrëmbyer vëmendjen e publikut me ngacmimet që ia...

Ilirjani: Edhe në Kosovë edhe në Shqipëri ka politikanë që janë ‘gej’

Elton Ilirjani ka qenë i ftuar sot në emisionin e mëngjesit në T7, ku ka folur ‘pa dorëza’ për shumë gjëra. “Në tregun shqiptar dhe...

Më Të Lexuara

Lavdërim paturpësisë

Arbër Çeliku Hapësira jonë vepruese tashmë karakterizohet nga mungesa e njërës ndër vetitë më elementare njerëzore, që është TURPI. Si rrjedhojë, paturpësia është kthyer në...

Andonovski: Agjencia për Programe Evropiane Arsimore dhe Lëvizshmëri ka parregullsi gjatë punës

VMRO-DPMNE në disa raste gjatë vitit të kaluar zbuloi se ka parregullsi në punën e Agjencisë Nacionale për Programe Evropiane Arsimore dhe Lëvizshmëri, e...

Çanta “Luj Viton” (nuk) ishte kthyer tek Jordan Kamçev

Fotografia e çantës “Luj Viton”, nga lënda “Reket”, në shtëpinë e prindërve të të akuzuarit Bojan Jovanovski – Boki 13, sot në Gjykatën Penale...

Lojtarët e Fc Prishtinës dalin negativë në testin për Covid-19

Skuadrat e Superligës së Kosovës në futboll po vazhdojnë të kryejnë testimet për Covid-19. Shumë prej tyre e kanë kryer këtë testim, ndërsa rezultatet për...

Komisioni për sëmundje ngjitëse demanton se ka sjellë vendim për lehtësim të plotë të masave

Komisioni për sëmundje ngjitëse i demanton informatat të cilat janë plasuar sot në disa mediume të caktuara se në takimin e mëngjesit është sjellë...

Për një javë janë ndarë ndihma për 360 persona në rrezik social

Për një javë, nga e hëna e kaluar deri dje, vullnetarët e organizatës komunale të Kryqit të Kuq dërgoi pako me ushqim dhe produkte...