Courtney Stodden kishte vetëm një dëshirë për ditëlindje, të bëhej Marilyn Monroe për një ditë.

E veshur si aktorja dhe modelja ikonë për të festuar ditëlindjen e saj, 22-vjeçarja duket se e ka planifikuar prej kohësh, ndërsa shfaqet nudo dhe me një gotë në dorë, ku uron veten.

Stodden, nënë e një djali dhe bashkëshorte e një 56-vjeçari, nuk e ka rastin e parë që imiton Monroe, transmeton TCh. Në shumë raste ajo është veshur si diva e njohur dhe ka pozuar në shumë foto si ajo.

imageimageimage