Dashi

Marrëdhënia juaj ne çift do jete goxha e mire sot. Do jeni te dy palët ne humor dhe do bashkëpunoni për gjithçka. Edhe ata qe kane pasur mosmarrëveshje mund te ndihen keq. Beqaret nuk do arrijnë dot ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë dhe do mbeten me te njëjtin status. Financat do arrini t’i menaxhoni me kujdes dhe gjendja do mbetet e kënaqshme.

Demi

Gjate kësaj dite do jeni me te logjikshëm ju te dashuruarit dhe do hidhni hapat e duhura. Mjaft me duke u hallakatur kot me kot. Beqaret ka mundësi te ndihmohen nga Merkuri dhe do e gjejnë një person me te cilin te fillojnë një lidhje te qëndrueshme. Me financat do dini si te silleni gjithë kohës dhe gjendja do vazhdoje te mbetet e kënaqshme. Vazhdoni ne këtë rruge dhe nuk do pendoheni.

Binjaket

Marrëdhënia juaj ne çift do përmirësohet tej mase gjate kësaj dite. Do i kuptoni gabimet e bëra dhe do mundoheni te gjeni mënyrën e duhur për te kërkuar falje. Nga mbasditja e me tej gjithçka do ndryshoje për mire. Beqaret do kenë plot takime interesante, por nuk do hedhin asnjë hap me shume. Gjendja e financave nuk do jete aspak ashtu si ju keni dëshiruar.

Gaforrja

Dite e jashtëzakonshme ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Do përjetoni emocione te forta dhe do ju duket sikur jeni ne një ëndërr. Beqaret duhet t’i bëjnë sytë katër nëse duan te gjejnë personin e duhur. Nëse presin qe ai te vije vete t’i kërkojë, do jene te humbur. Financat duhet t’i keni nen kujdes. Po shpenzuat edhe për gjera te panevojshme keni për te mbetur pa para.

Luani

Dite e mbushur me pasion, kënaqësi dhe emocione pafund do jete kjo e sotmja. Te gjithë do ju kenë zili për mirëkuptimin dhe marrëdhënien e ngrohte qe keni. Beqaret ka rrezik te mendojnë serish për një person qe dikur i ka bere te vuajnë. Me financat gjerat do ecin si duhet. Nuk do keni asgjë për çfarë te qaheni, përkundrazi mund te kryeni pa frike edhe disa shpenzime me tepër.

Virgjeresha

Dite e paqëndrueshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Here pas here do keni aq shume debate me partnerin saqë mund te mendoni edhe te ndaheni. Beqaret ka mundësi te takojnë persona interesante ne mjedisin e punës. Financat do vazhdojnë te mbeten te paqëndrueshme edhe për një kohe te gjate. Kujdes me çdo lloj shpenzimi.

Peshorja

Marrëdhënia juaj ne çift nuk ka për te pasur ndryshime te mëdha gjate kësaj dite. Mundohuni t’i shprehni sa me shume ndjenjat sepse ne te kundërt do e humbisni atë dalëngadalë. Beqaret nuk do ndihen aspak mire për te hedhur hapa dhe do i refuzojnë te gjitha ftesat për takime. Financat do mbeten te kënaqshme ne çdo moment. Do i kryeni pa frike edhe disa shpenzime me tepër.

Akrepi

Dite e favorshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do i zgjidhni qe ne mëngjes disa probleme te vogla qe keni pasur dhe do jeni me te qete qe nga mesdita. Beqaret nuk do dine si te veprojnë ne mënyrë qe ta bëjnë për vete personin qe duan. Ne planin financiar do keni me shume fat nga sa kishit menduar dhe mund te kryeni edhe ndonjë investim me tepër.

Shigjetari

Marrëdhënia juaj me partnerin ka për te qene e jashtëzakonshme sot. Do përjetoni kënaqësi te paimagjinueshme dhe do jeni gati te merrni vendime te rëndësishme. Beqaret nuk do realizojnë takimet e ëndërruara dhe do mbyllen ne vetvete. Financat do favorizohen nga Dielli. Mund te hiqni edhe disa para mënjanë për te siguruar ditët ne vijim. Kjo do jete gjeja me e mire.

Bricjapi

Edhe pse ne një lidhje, sot do ndiheni me te vetmuar se kurrë. Partneri do jete i angazhuar me disa çështje te rëndësishme dhe do ju lere shume pas dore. Beqaret nuk do arrijnë dot te fiksohen pas një personi pasi do marrin shume ftesa njëherësh. Ne planin financiar ka rrezik te keni goxha vështirësi dhe do ju duhet ndihme nga te afërmit për t’ia dale mbanë.

Ujori

Nuk do keni me asnjë dyshim sot ju te dashuruarit dhe do jeni gati për te hedhur hapa te mëdha. Gjithçka ka për t’iu ecur për mrekulli. Beqaret duhet te presin edhe pak kohe para se te hedhin hapa sepse mundësi me te mira kane për t’iu dale. Te ardhurat do fillojnë dalëngadalë te përmirësohen fale ndihmës se madhe qe do iu japin familjaret. Falënderojini ata.

Peshqit

Dite ideale për te marre vendime te rëndësishme do jete kjo e sotmja. Do ja kaloni me se miri pranë njeri-tjetrit dhe do ndiheni tërësisht te plotësuar. Beqaret nuk do kenë aspak druajtje dhe do joshin cilindo person qe do pëlqejnë. Mund te fillojnë edhe një lidhje ne mbrëmje. Ne planin financiar do arrini ta ruani gjithmonë ekuilibrin dhe gjendja ka për te qene e qëndrueshme.