Të gjithë jemi dëshmitarë të lidhjes së gjatë të dashurisë mes Tunës dhe Cozman.

Ata kanë qenë një nga çiftet më të komentuara derisa papritur vendosën t’i jepnin fund lidhjes.

Në një kohë të shkurtër pas ndarjes, Tuna u martua dhe sot ka fëmijë me Patris Berishën. Por Cozman vazhdon ta ruajë kujtimin e saj.

Para 2 vitesh këngëtarja i bëri dhuratë reperit një mikrofon me emrin e tij, mikrofon të cilin Cozman e ka pasur me vete mbrëmjen e djeshme në një koncert, shkruan Tabloid.al..Cozman ka postuar një foto në Snapchat teksa shihet para koncertit me mikrofonin e Tunës.