Duan rrallë herë e keni parë të tillë (Foto)

Dua në shumë raste jemi mësuar ta shohim të veshur në mënyrë shumë të thjeshtë dhe pothuajse me shumë pak grim.

Kurse kohët e fundit si duket ka vendosur të bëhet pak më shumë “provokuese” në mënyrën e veshjes dhe pozimit.

Teksa është fotografuar në New-York, Dua ka vënë në pah linjat e saj trupore me një pozim mjaft tërheqës./Indeksonline/