Janë këto dy veçori të këngës së re nga reperi Gent Fatali që titullohet ‘Ex’ e që është lansuar mbrëmë, shkruan lajmi.net

Duke u nisur nga titulli, kjo këngë ka zgjuar interesimin e fansave se kujt reperi ka mundur t’ia kushtojë.

Genti disa herë është folur nga mediet për lidhje të ndryshme, si ajo me Samantën e cila nuk është pranuar kurrë nga ana e dyshes, dhe mbase kjo këngë ka të bëjë për të.

Si do që të jetë ‘Ex’ po shkon me sukses të sigurtë dhe po klikohet shumë në kanalin ‘Youtube’./Lajmi.net/