Gena bëhet 45 vjeç, bashkëshortja i bën  surprizë (Foto)

Këngëtari Gena bën sot 45 vjeç. Në këtë përvjetor të veçantë, bashkëshortja e tij i ka bërë surprizën më të bukur.

Ajo ka mbledhur miqtë e kolegët më të afërt të këngëtarit, në një festë të madhe në Tiranë. Të gjithë të veshur bukur, emrat më të lakuar të showbiz-it shqiptar po festojnë ditëlindjen e Genës në clubin e njohur të kryeqytetit “Magic 4”.

Në festë ishin të ftuar Vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi, Stine, Rozana Radi, Inis dhe Ingrid Gjoni, Era Rusi, Anxhela Peristeri, Kastro Zizo, Elona Duro, Ervin Gonxhi dhe të tjerë kolegë të dashur të këngëtarit.

Bashkëshortja e Genës, Lorena i kishte përgatitur një klip dokumentar për të gjithë jetën e këngëtarit, që tregonte fillimet e tij në art me pikturën, baterinë dhe në fund këngën me të cilën ka bërë bujë kudo ku ka shqiptarë. Fotot janë bërë ekskluzivisht për Revistawho.com nga fotografi Altin Çelmeta. 

Urimeve të shumta të kolegëve i bashkohet edhe Who për një jetë të gjatë e të lumtur, të mbushur plot suksese.

T