Protestës së opozitës si duket i janë bashkuar edhe opinionistët dhe analistët e shoqërisë civile bashkë me sociologun Ardian Gola.

Anëtarët e shoqërisë civile së bashku me sociologun Gola i kanë vizituar protestuesit të cilët po qëndrojnë në tenda, raporton lajmi.net

E gjithë kjo ndodhi pas emisionit “Click”, ku deputetja e VV, Shqipe Pantina nepërmjet një postimi në Facebook ka hedhur një fotografi në të cilën shkruan “Opozitës i’u bashkua edhe Clicku”.

opoz1