hoxha
Xhezair Shaqiri, i njohur si komandant Hoxha ka komentuar një  foto, ku shihen dy deputetë t e BDI-së , Mervan Xhemaili dhe Rexhail Ismaili duke u pë rshë ndetur me zyrtarin e LSDM-së , Oliver Spasovski. Ngjarja ka ndodhur gjatë  në  iftari të  shtruar në  sheshin e qytetit të  Kumanovë s, njofton agjencia e lajmeve INA.

Lexoni postimin e plotë :

Sa Jena larguar aq larg nga praktimi i religjionit ton Islam. Ne kohen e Muhamedit A S, ushqimiiI tepert ju dedikohej skamnoreve, e ne ditet tona hargjohen sa me leke per iftare me persona qe nuk agjerojne.

Bile edhe hoxhollaret e sodit pasunik therasin neper restorane te shtrejta iftare me politikan qe as nuk falin namaz e as nuk agjerojn dhe ne fund ne vend se leket e teperta te u ja japin skamnorve qe edhe kjo kategorij e besimtareve te gezohet iftarit por jo ju hin ne Hak fukarenjeve duke jau shpernda ushqimet zaevave ,spasovave.