Ingrit Gjoni do të publikojë sonte një pjesëz nga klipi më i ri, duke zbuluar disa surpriza. Këtë herë ajo do të vijë në një duet me një prej këngëtarëve më të dashur. Shpat Kasapi do të jetë pjesë e projektit të titulluar “Faji”.
Ingrit Gjoni publikoi pak kohë më parë “Sa më larg” dhe ende pa u zbehur entuziami i fansave sjellë një tjetër këngë, por këtë herë në bashkëpunim.
Për të gjithë kureshtarët foto e mëposhtme është e shkëputur nga klipi më i ri.

Kështu do të duket Ingriti:

ing