Kjo është vajza me e bukur në botë dhe ka vetëm 5 vjeç (Foto)

Kjo është Anastasia Knajzeva nga Rusia, dhe është vetëm 5 vjeç. Ajo tani ka me shumë se 350 mijë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Që kur u shpall vajza me e bukur në botë çdo gjë që ajo bën, shkakton një stuhi reagimesh. Fotografia e fundit ku ajo ka shijuar dimrin është shikuar 35,000 herë dhe ka 10,000 pëlqime. /Indeksonline/