Jose Mourinho dëshiron të mbajë në skuadër Adnan Januzajn

Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho është i impresionuar me punën që po bën Adanan Januzaj.

The Sun shkruan se, Mourinho është i kënaqur me Januzajn dhe e dëshiron atë në skuadër për këtë edicion.

Januzaj dje luajti për 45 minuta në fitoren 2:0 të Unitedit kundër Wiganit, ku shkëlqej me paraqitjen  tij, e cila është vërejtur edhe nga trajneri portugez. /Express/