Stresi dhe ushqimi joadekuat kanë ndikim që thonjtë tanë të duken keq dhe të thyer.

Ëndrra e çdo gruaje është të ketë thonjë të bukurdhe të shëndetshëm, përcjellë femra.sot.Për ti arritur këto shumica e grave shpenzojnë shumë të holla në shumëllojllojshëmri të produkteve që shpesh nuk kan efekt.

Nëse dëshironi thonjë të bukur atëherë përdorni uthull molle.

Uthulla e mollës është e pasur me magnez, kalium, kalcium dhe hekur.

Ka dy mënyra që ju mund ta përdorni uthullën e mollës.Në vazhdim ne i paraqesim ato.

Në një tas me uje hidhni uthull molle dhe pastaj zhytni gishtat në këtë përzierje. Çdo ditë mbani thonjtë rreth 10 minuta dhe përsëriteni këtë trajtim për dy muaj

Tri herë në ditë, pini një gotë ujë në të cilën mund ti shtoni një lugë çaji uthull molle.