Ai tha se Clinton nuk do të flas sonte dhe se shpresojnë ende në rezultat të favorshëm, shkruan CNN, transmeton lajmi.net

Disa njerëz janë duke ndenjur ende në ndërtesën ku supozohej që Clinton të shpallë fitoren.

Të dëshpëruar nga rezultati, ata po përqafohen dhe po ngushëllojnë njëri-tjetrin. /lajmi.net