Ndeshja e parë mes PSV-së dhe Atletico Madridit ka përfunduar 0:0. Skuadra holandeze e mbylli takimin edhe me një lojtar më pak, pasi Pereiro u ndëshkua me të kuq në minutën e 68-të.

https://vine.co/v/i6mFMOPTB7A