Manchester City ka fituar në udhëtim ndaj Dynamo Kievit me rezultat 1:3. Aguero në minutën e 15 , Silva në të 40, dhe Toure në të 90 shënuan për vizitorët ndërsa për vendasit realizoi Buyalskyy në minutën e 59.

https://youtu.be/etgp9IsBiRo?t=3