Ikona e bukurisë Shqiptare,artistja dhe top modelja Diellza Kolgeci ka reaguar publikisht në një postim në fejsbuk në lidhje më një video që tregon se si abuzohen kafshët në Kosovë. Ajo i ka quajtur MONSTRUM njerëzit të cilët abuzojnë me kafshët. 

image

 

Ja reagimi i saj i plotë:

“Kesh ne disponim…e pash kete video dhe mallkova keta njerez te prisht, njerez qe spo kam fjale se si me u shpreh me fjale me te kqija, lus gjithe ata qe pak kane ndjenja le te shperndajn kete video e le te merret ligji me keto krijesa qe per fat te keq duken si njerez por jane MONSTRUMA”.

||linku ku mund të shihni videon: https://www.facebook.com/dkolgeci/posts/10156770310265615

©Fol.mk