rita1

Këngrita2ëtarja e njohur botërore Rita Ora pas një viti shumë të ngarkuar dhe me plot suksese ka nisur pushimet e saja dimërore në Miami

25-vjeçarja ka marrë vëmendjen e të gjithëve të hënën në plazh me linjat e saj seksi.
Siç raporton “DailyMail”, këngëtarja është në Amerikë nga e diela dhe atje po qëndron me mikun e saj të ngushtë, anëtarin e jurisë së X-Factor, Nick Grimshaw”