Sensuale si Xhensila

Xhensila po përjeton një nga periudhat më të suksesshme të karrierës së saj. Prezente në muzikë, në fushata të ndryshme publicitare, në nisma filantrope së bashku me partnerin e saj Bes Kallaku, ajo po e shijon në maksimum këtë periudhë.

E bukur dhe e ëmbël, Xhensila gjithmonë di të shfaqet në publik në formën e saj më të mirë. Në një postim në instagram Xhensila shfaqet tejet sensuale dhe e këndshme, pa ekzagjeruar.

Së fundmi këngëtarja po përgatitet për të lancuar në treg këngën e saj më të re, një bashkëpunim me këngëtaren nga Kosova, Kida.

xhrensila-myrtezaj-300x210