soni

Këngëtarja Soni Malaj, e cila të shtunën ka publikuar këngën e saj të re në bashkëpunim tani ka sjellur edhe diçka tjetër.

Soni, ka realizuar një fotosesion dhe vetëm dy nga këto fotografi tashmë janë publikuar. Këngëtarja, në këto fotografi shihet e veshur me një fustan shumë klasik dhe me ngjyra verore.

Me një stil elegant të flokëve dhe një grim tejet të bukur ajo dëshmon se mund të realizoj edhe fotografi shumë të bukura.

soni-malaj1_1458821330-3789947

soni-malaj2