Zaev: Mickoskin në Gostivar me siguri e ka përqafuar Taravari(VIDEO) !!!

Kryeministri, njëherë edhe lideri i LSDM-së, Zoran Zaev në intervistën e sotme për emisionin 360 gradë në Alsat ka folur edhe për deklaratën e djeshme të rivalit të tij kryesor, kreut të VMRO-DPMEN-së opozitare Hristijan Mickoski, i cili tha se gjatë vizitës në Gostivar, shqiptarët janë ngritur nga kafeneja, janë afruar dhe e kanë përqafuar dhe kanë deklaruar se do të votojnë për VMRO DPMNE-në. Zaev tha se me siguri që Mickoski ka përqafuar kreun e kësaj komune, Arben Taravari ose dikush nga ekipi i tij.